سابقه گروه نظری

گروه صنعتی نظری با 63 سال سابقه در حوزه‌ی تولید مبلمان خانگی و اداری و محیط‌های باز یکی از درخشان‌ترین تولیدکنندگان ایرانی می‌باشند. این شرکت طی دهه های اخیر به دفعات، موفق به دریافت جوایز و تقدیرنامه‌های محصول برتر از طرف سازمان های ذی‌ربط گردیده است.

افتخارات شرکت نظری

شرکت نظری موفق به کسب استانداردهای مدیریت و تضمین کیفیت از نهادهای بین المللی شده. بیش از سه دهه است که این شرکت در حوزه صادرات محصولات تولیدی خود به بازارهای جهانی اقدام نموده و تلاش کرده است تا با توسعه سهم صادرات محصولات خود در تولید داخلی، نقش به سزایی در کسب جایگاه و اعتبار بین المللی در صنعت مبلمان و دکوراسیون ایفا نماید.

توان تولید نظری

شرکت نظری از لحاظ تنوع و کیفیت محصول و همچنین توان تولید بیش از 120هزار کالا یکی از قدرتمندترین و شناخته شده ترین برند میان تولید کنندگان می‌باشد.

بهره‌مندی از متریال مقاوم در ساخت میز و صندلی‌های نظری باعث دوام و ماندگاری بالای این محصولات شده است.

خدمات پس از فروش گروه صنعتی نظری

وجه تمایز محصولات گروه صنعتی نظری با دیگر شرکت‌ها در گارانتی و خدمات پس از فروش آن می‌باشد و چون شرکت نظری به نمایندگی‌ها وشعب خود اهمیت بسیار فراوانی می‌دهد، به خوبی نیز این ضمانت‌ها را پرداخت و انجام می‌دهد.

دکورایا چه کمکی به شما می‌کند؟

دکورایا به عنوان نماینده در استان خراسان رضوی دارای بیشترین موجودی و تنوع در انبار نسبت به نمایندگی‌های کل کشور می‌باشد و به همین علت محصولات خیلی سریع آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌شود.

کارشناسان ما برای خرید راحت‌تر شما مشتریان عزیز، آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره تمامی محصولات نظری هستند، تا در طول خرید هیچگونه مشکلی نداشته باشید.