آنچه باید بدانید

همه چیز درباره دکورایا

فروشگاه دکورایا بزرگ ترین و وسیع ترین نمایندگی رسمی گروه صنعتی نظری در شهر مشهد و عاملیت فروش برند های بنام همچون شرکت پلاستیک ناصر، صنایع فرش و موکت بابل، ماهوت، تکنو ویلا و معتبر ترین تولید کنندگان داخلی با مساحتی حدود 2000 متر مربع می باشد.

دکورایا ارائه کننده محصولات متنوعی شامل مبلمان و تجهیزات فضای باز، باغی ویلایی، خانگی، اداری و آموزشی،کافه رستورانی و هتلی می باشد که به صورت تخصصی در تمامی این زمینه ها فعالیت میکند.

این مجموعه با مدیریت مسئولانه در قبال مشتریان، دارای مجوزهایی همچون نماد اعتماد الکترونیک و پروانه کسب به شماره صنفی 0468291037 با عنوان فروشگاه بزرگ چند منظوره توسط اتاق اصناف ایران می باشد.

سیاست های مجموعه دکورایا

رسالت و سیاست اصلی فروشگاه دکورایا، ایجاد محیطی دلنشین و راحت، تامین محصولاتی با کیفیت و افزایش تنوع محصولات و همچنین تامین نیاز و رضایت مشتریان خوش سلیقه با تکیه بر مدرن ترین طراحی های روز دنیا می باشد.

به طور کل اصلی ترین هدف این مجموعه تامین نیاز مشتری و تاکید بر عرضه محصولات به قیمت تولید کننده، در جهت جلب رضایت و مشاوره تخصصی و احترام به انتخاب مشتریان عزیز نهاده شده است.

توانایی و خدمات فروشگاه دکورایا

  1. دپو و انبار وسیع از محصولات پر فروش و تامین آنی
  2. خدمات پس از فروش و گارانتی تمامی محصولات در محل خود فروشگاه
  3. پیگیری و تامین محصولات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش حرفه ای و مسئولانه
  4. امکان ارسال تمامی محصولات به اقسا نقاط کشور و شهر مشهد
  5. امکان سفارش گذاری غیر حضوری و فروش اینترنتی محصولات
  6. امکان چیدمان محصولات انتخابی برای مشتریان در محل، قبل از خرید کالا
  7. مشاوره رایگان حرفه ای و مسئولانه به مشتریان عزیز دکورایا

تیم دکورایا

دکورایا با استفاده از نیروهای انسانی خلاق و متعهد، در جهت رفع نیازهای مشتریان و خواست آن ها گام بر میدارد و پرسنل دکورایا با تکیه بر مسئولیت پذیری در مسیر این هدف حرکت میکنند.