برند نظری

دکورایا نمایندگی رسمی صنایع نظری

مجموعه بزرگ دکورایا بزرگ ترین و وسیع ترین نمایندگی رسمی محصولات نظری در مشهد با مساحتی حدود 2000 متر مربع می باشد.

دکورایا، نمایندگی گروه صنعتی نظری در راستای عرضه و تامین محصولات و ارائه خدمات این برند با سابقه است. شرکت نظری از سال 1338 تولید کننده محصولات متنوع و به صورت تخصصی متمرکز بر تولید مبلمان فضای باز، خانگی، اداری، آموزشی، استادیومی، هتلی و محصولات رستورانی و مبلمان کافی شاپی می باشد.

این شرکت در کنار قدمت بیش از 60 ساله خود به خوشنامی، به‌روز بودن، همگامی و هماهنگ بودن با طراحی به‌روز طراحان بزرگ دنیا شناخته می شود. به این صورت که محصولات این برند پیشرو کشور، همواره در لیست بهترین طراحان حرفه ای و به نام قرار می گیرد و دغدغه آن ها را از بابت انتخاب محصول درخور و مناسب با طراحی خود را مرتفع می نماید.

محصولات نظری در مشهد
محصولات نظری در مشهد

رسالت و سیاست اصلی مجموعه بزرگ نظری، ایجاد محیطی دلنشین و راحت، بهبود کیفیت و افزایش تنوع محصولات و همچنین تامین نیاز و رضایت مشتریان خوش سلیقه با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا می باشد. در همین راستا شرکت نظری نسبت به انتخاب نمایندگان و سفیران توانمند، دقت و توجه بسیار بالایی دارد که مجموعه بزرگ دکورایا به این افتخار نایل گردیده تا رسالت و خط مشی اصولی شرکت نظری را پیگیری و اجرا نماید و در کنار آن توانمندی و قدرت خود را به صورت تخصصی و حرفه ای در خدمت مراجعین و مشتریان گرانقدر خود به کار گیرد. این توانمندی ها شامل:

  1. دپو قابل توجه و تامین آنی محصولات پر فروش
  2. خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات نظری در مکان دکورایا
  3. پیگیری و تامین محصولات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش حرفه ای و مسئولانه
  4. امکان ارسال تمامی محصولات به اقسا نقاط کشور و شهر مشهد
  5. امکان سفارش گذاری غیر حضوری و فروش اینترنتی محصولات نظری
  6. امکان شو روم و چیدمان محصولات انتخاب مشتریان در محل ایشان قبل از خرید کالا
  7. چیدمان و فضا سازی مجازی به صورت گرافیکی با توجه به پلان اعلامی مشتریان
  8. مشاوره رایگان حرفه ای و مسئولانه به مشتریان دکورایا

دکورایا نمایندگی رسمی محصولات نظری در مشهد دارای مجوز های معتبر شغلی و صنفی می باشد که شامل نماد الکترونیک و جواز کسب با کد 0468291037 با عنوان فروشگاه بزرگ چند منظوره از وزارت صنعت معدن تجارت و اتاق اصناف ایران است که تعهدات مجموعه دکورایا را بیشتر و اطمینان و لذت خرید بسیار بالا را برای مشتریان خود فراهم و تضمین می نماید.