مقالات

چیدمان فضای باز | چیدمان مبلمان، میز، صندلی باغی و ویلایی

چیدمان مبلمان فضای باز - مرکز فروش مبلمان باغی

عوامل مهم در چیدمان فضای باز

چیدمان فضای باز بحثی‌ست که بسیاری از صاحبان باغ، ویلا و خانه‌های بزرگ به دنبال آن هستند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید احتمالا تاکنون برای چیدمان فضای باز باغ و خانه خود دچار سردرگمی شده‌اید. ما در این مقاله از دکورایا قصد داریم همه چیز را درباره نحوه چیدمان فضای باز به شما بگوئیم و در واقع به شما کمک کنیم تا بتوانید با استفاده از صندلی، مبلمان، میز و وسایل دیگر فضای باز مورد نظر خود را به بهترین شکل ممکن دکوراسیون کنید.

استفاده بهینه و حداکثری صحیح از محیط های مختلف یک فضا از مهم ترین مسائل برای صاحبان آن‌ها می‌باشد. فضای باز به عنوان بخشی از محیط یک باغ، ویلا، تراس، کافی شاپ یا رستوران و حتی روف گاردن میتواند تاثیر بسیار زیادی در زیبا سازی محیط های مختلف داشته باشد.

استفاده از محصولات مختلف چه کوچک و چه بزرگ در فضای باز اهمیت بسیار زیادی در تعیین جلوه آن دارد. استفاده از مبلمان، صندلی و به همراهشان میزهای مختلف و متناسب با آنها از رایج ترین انتخاب ها برای تعیین جلوه و شمایل فضای باز است.

چیدمان مبلمان فضای باز، دکورایا

نحوه چیدمان فضای باز

به طور کلی چیدمان فضای باز یکی از مهمترین عواملی است که تاثیر بسزایی در استفاده افراد از فضای باز دارد. هدف اصلی چیدمان فضای باز، ایجاد یک فضای مناسب و کاربردی برای استفاده افراد از آن است. همانطور که پیش تر اشاره شد؛ استفاده از محصولات مختلف مانند مبلمان و صندلی مناسب فضای باز،  میز های متناسب با آن ها و همچنین آب نما، سایبان چتر، حصار باغچه، تخت استخر و موارد دیگر در محیط فضای باز تاثیر بسیار زیادی در جلوه آن دارند.

1- طراحی چیدمان منظم و ساده

چیدمان منظم و ساده، به شما احساس راحتی و آرامش می‌دهد و مانع از ایجاد شلوغی و پراکندگی در فضا می‌شود. بنابراین، طراحی و چیدمان منظم و ساده میتواند بهبود قابل توجهی در استفاده افراد از فضای باز داشته باشد. استفاده بی رویه از محصولات مختلف در فضای باز باعث شلوغی شده و اجازه استراحتی ملایم و با آرامش را از افراد می گیرد. بهتر است با چیدمانی حرفه‌ای و حساب شده و در عین حال بهینه فضای خود را به مکانی لذت بهش تبدیل کنید.

2- استفاده از رنگ‌های مناسب

رنگ ها در چیدمان محیط شما نقش بسزایی دارند. استفاده از رنگ های مناسب، باعث ایجاد احساس صفا و آرامش در فضا می شود. همچنین، استفاده از رنگ های روشن و جذاب، باعث جذب بیشتر افراد به فضای باز می شود. به طور کلی استفاده از رنگ های مختلف در یک محیط کاملا بستگی به سلقیه افراد دارد، اما بهتر است رنگ محصولات منتخب با محیط بیرونی و باز هماهنگی داشته باشند.

چیدمان ست مبلمان فضای باز، دکورایا

3- چیدمان مبلمان فضای باز

استفاده از مبلمان مناسب، به کاربران احساس راحتی و آرامش می‌دهد و باعث ایجاد فضایی مناسب برای استفاده افراد می شود. استفاده از مبلمانی باکیفیت، مناسب و راحت و همچنین میز جلو مبلی در کنار آن ها برای فضا های باز بسیار حائز اهمیت است. جنس های رایج مبلمان فضای باز پلاستیک، پلیمر مهندسی شده و فلزی (آلومینیومی) می‌باشند.

برای مشاهده انواع مبلمان فضای باز روی لینک زیر کلیک کنید

مبلمان فضای باز

مبلمان پلاستیکی فضای باز

یکی از محصولاتی که در چیدمان فضای باز می‌توانید از آنها استفاده کنید مبلمان پلاستیکی هستند. مبلمان پلاستیکی مورد استفاده در فضای باز از قیمت پایین‌تری به نسبت سایر جنس‌های موجود برخوردارند. این جنس همچنین وزن سبکی تری دارد و جا به جایی آن با سرعت و در مدت زمان کمتری انجام می‌شوند.

چیدمان فضای باز - مرکز فروش مبلمان باغی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *