بابل کارپت

سابقه گروه صنایع فرش و موکت بابل کارپت

گروه صنایع فرش و موکت بابل با 37 سال سابقه، تولیدکننده و صادرکننده محصولات خانگی از قبیل مبلمان، صندلی، میز، کفپوش تایل و همچنین قطعات تزئینی داخل خوردروهای ایرانی و خارجی می‌باشد.

افتخارات برند بابل کارپت

گروه صنایع بابل افتخارات بسیاری از نهادهای داخل و خارج کشور کسب کرده است. این شرکت به دلیل کیفیت و تنوع بسیار زیاد جزو معروف‌ترین و بزرگترین تولید کننده‌های این حوزه کاری می‌باشد و توانسته است بین مشتریان خود محبوبیت زیادی کسب کند.

توان تولید وصادرات شرکت بابل

بابل کارپت دارای توان تولیدی و تیراژ بالا در تمامی محصولات خود می‌باشد و همین امر نیزباعث شده است تا در صادرات نیز پیشرفت بسیار چشمگیری داشته باشد.

خدمات پس از فروش گروه صنایع بابل

وجه تمایز محصولات شرکت بابل کارپت با دیگر شرکت‌ها در گارانتی و خدمات پس از فروش آن است که آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می‌باشد.

دکورایا چه کمکی به شما می‌کند؟

دکورایا یکی ازعرضه کنندگان محصولات بابل کارپت در استان خراسان رضوی و دارای بیشترین موجودی درانباراست و به همین علت محصولات خیلی سریع آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

کارشناسان ما برای خرید راحت‌تر شما مشتریان عزیز، آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره تمامی محصولات برند بابل کارپت هستند، تا در طول خرید هیچگونه مشکلی نداشته باشید.