دکوراسیون رستوران و کافی شاپ, دکوراسیون فضای باز و باغ و ویلا, مقالات

راهنما خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ

راهنما خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ

خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ از مهم ترین لازمه های راه اندازی یک کافی شاپ موفق است؛ با این وجود، بسیاری هنگام خرید صندلی کافی شاپ سردرگم می شوند و به دنبال راهنما خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ می گردند. در این مقاله به سوالات زیر پاسخی جامع و کامل خواهیم داد:

صندلی کافی شاپ چه مدل هایی دارد؟

مناسب ترین صندلی فضای باز کافی شاپ کدام است؟

حین انتخاب صندلی کافی شاپ یا رستوران به چه مواردی باید توجه کرد؟

اگر شما هم دنبال پاسخ این پرسش ها هستید، به خواندن این راهنما خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ ادامه دهید.

انواع صندلی کافی شاپ

پیش از هر چیز به معرفی رایج ترین صندلی های مورد استفاده در قسمت های مختلف کافی شاپ ها می پردازیم. این مدل های متداول که کمتر کسی پیدا می شود روی آن ها ننشسته باشد یا در فضای باز یک کافی شاپ آن هارا ندیده باشد، عبارت اند از: صندلی های دسته دار، صندلی های بی دسته، صندلی پارسونز، صندلی تونت، صندلی ایمز، صندلی تولیکس، صندلی های مدرن، صندلی تابی، صندلی پایه ایفلی و صندلی حصیر بافت.

 این صندلی ها هر کدام از جنس های متفاوتی ساخته می شوند؛ چوب، فلز و پلاستیک مواد اصلی به کار رفته در ساخت صندلی های کافی شاپی هستند. این صندلی ها می توانند روکش دوزی شده نیز باشند. آشنایی با انواع صندلی، به شما در انتخاب بهترین گزینه هنگام خرید صندلی کافی شاپ کمک می کند.

راهنما خرید صندلی برای فضای آزاد

خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ

مناسب ترین صندلی فضای باز کافی شاپ

در این بخش از راهنما خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ به بررسی صندلی های مناسب برای کاربری های گوناگون فضای باز کافی شاپ می پردازیم:

صندلی فضای باز مناسب روف گاردن

روف گاردن فضایی است که چه در فصل های گرم و چه در روزهای سرد زمستان، انتخاب مشتریان برای نشستن است. انتخاب صندلی روف گاردن برای کافی شاپ نیازمند تدبیر و پیش بینی چالش های احتمالی است. حتی در صورت مهیا بودن شرایط دفع تابش مستقیم خورشید و جلوگیری از نفوذ رطوبت به میزها و صندلی ها، این امکان وجود دارد که پایه و بدنه، پارچه و چرم، و بالش های صندلی آسیب ببینند. با توجه به قیمت صندلی فضای باز، آینده نگری پیش از انتخاب صندلی کافی شاپ ضروری است. می­ توان نتیجه گرفت که صندلی پلاستیکی برای فضای کافی شاپ مناسب تر از صندلی های چوبی و فلزی است.

صندلی فضای باز بیرون کافی شاپ

قرار دادن صندلی های کافی شاپ بیرون از ساختمان، علاوه بر رطوبت و تابش مستقیم خورشید، مشکل آلودگی و دوده را نیز به همراه دارد. با توجه به مواردی که در راهنما خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ ارائه کرده ایم، می توان به جرات گفت که خرید صندلی پلاستیکی برای فضای باز بهترین گزینه حین انتخاب صندلی کافی شاپ است. با خرید صندلی پلاستیکی، جای نگرانی برای ترک خوردن چرم صندلی فضای باز کافی شاپ، استهلاک و پاره شدن پارچه، پوسیدن چوب یا زنگ زدن فلز پایه و بدنه صندلی وجود ندارد؛ همچنین امکان اضافه کردن بالش های قابل جا به جایی برای افزایش راحتی صندلی وجود دارد. این بالش ها قابل شستشو هستند و در صورت بروز هرگونه آسیب، به راحتی قابل تعویض هستند.

 صندلی برای فضای باز مخصوص کافی شاپ

راهنما خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ

موارد مهم در انتخاب صندلی کافی شاپ

پس از بررسی و فکر کردن درباره موارد مذکور در راهنما خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ، باید موارد زیر را پیش از انتخاب صندلی کافی شاپ در نظر گرفت.

1- تناسب اندازه صندلی با مساحت فضای باز کافی شاپ

در صورتی که تعداد و اندازه صندلی هایی که برای فضای باز کافی شاپ انتخاب می شوند متناسب با مساحت محوطه مورد نظر نباشند، آسایش مراجعه کنندگان با چالش هایی روبرو خواهد شد؛ به عنوان مثال ممکن است فضای کافی برای تردد بین میز و صندلی های کافه وجود نداشته باشد یا اینکه نزدیک بودن میزها به هم موجب محدود شدن حریم خصوصی مشتریان شود؛ پس باید پیش از خرید صندلی کافی شاپ، تعداد مشتریان و فضای قابل استفاده برای پذیرایی را در نظر گرفت.

2- همخوانی با تم کافی شاپ

یکی دیگر از مواردی که باید هنگام خرید و انتخاب صندلی فضای باز کافی شاپ در نظر داشت، همخوانی تم کافی شاپ یا رستوران با دیوار آویزها، میزها، صندلی ها، کاغذ دیواری و سایر اسباب و وسایل کافه است. صندلی کافی شاپ تنها یک مبلمان برای نشستن مشتریان نیست. انتخاب صندلی کافی شاپ تصمیمی است که می تواند حس و حال مشتری را تغییر دهد و مضمون تم کافی شاپ را به مردم منتقل کند.

البته باید توجه داشت که توجه به تنوع مبلمان کافی شاپ می تواند طیف گسترده تری از سلیقه ها را راضی نگه دارد؛ علاوه بر این ممکن است ویژگی های مد نظر برای صندلی فضای باز کافی شاپ مطابق تم فضای داخل نباشد؛ در این صورت با مرور راهنما خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ به شما یادآوری می شود که با توجه به قیمت مبلمان فضای باز، توجه به شرایط نگهداری از صندلی کافی شاپ ضروری است؛ بنابراین خرید صندلی فضای باز و انتخاب صندلی روف گاردن برای کافی شاپ باید هم زمان متناسب با تم و مقاوم در برابر آسیب های احتمالی باشد.

3- خرید صندلی مجهز به پایه صداگیر

حتی اگر تصمیم به خرید صندلی پلاستیکی برای فضای باز کافی شاپ بگیرید، کشیده شدن پایه­ های صندلی روی زمین باعث ایجاد صدایی گوش خراش می شود. این صدا در حالت کلی برای همه آزار دهنده است؛ به علاوه برخی از مشتریان کافی شاپ را به خاطر فضای خاص و الهام بخش، مکانی مناسب برای درس خواندن یا کار کردن می دانند. خرید صندلی کافی شاپ مجهز به پایه صداگیر یا نصب یک نمونه از این پایه ها برای صندلی های خریداری شده جهت تضمین آرامش و سکوت کافی شاپ به شدت توصیه می شود.

4- طراحی و ارتفاع صندلی فضای باز کافی شاپ

به طور کلی غذا خوردن روی صندلی های کوتاه تر با ارتفاع مناسب از میز آسان تر است. این مسئله بسته به ترجیح مشتری برای صندلی های مخصوص نوشیدن برعکس است. فراهم کردن صندلی فضای باز و انتخاب صندلی روف گاردن برای کافی شاپ باید با توجه به ارتفاع مناسب برای اکثریت مشتریان صورت بگیرد. اگرچه تشخیص ارتفاع به نوع غذا یا نوشیدنی های سرو شده بستگی دارد، می توان با مهیا کردن صندلی هایی با تنوع طراحی و ارتفاع، آسایش بیشتر مشتریان را تضمین کرد؛ همچنین در صورت خرید صندلی پلاستیکی برای فضای باز کافی شاپ، می توانید با افزودن پشتی یا روکش پارچه ای، شرایط را برای دورهمی ها یا نشست های طولانی مدت فراهم کنید.

خرید صندلی برای فضای آزاد کافه رستوران

راهنما خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ

جمع بندی راهنما خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ

 با مطالعه این راهنما خرید صندلی برای فضای باز کافی شاپ، ضمن آشنایی با انواع صندلی، می توانید هنگام خرید صندلی فضای باز کافی شاپ و صندلی روف گاردن برای کافی شاپ خود انتخاب بهتری داشته باشید. 

پیش از خرید حتما به موارد تذکر داده شده توجه کنید تا نیازی به انجام دوباره فرایند خرید صندلی کافی شاپ نداشته باشید. دلایل گوناگون برتری صندلی پلاستیکی برای فضای باز به طور مفصل توضیح داده شدند و چنین نتیجه گرفتیم که با توجه به آسیب های احتمالی و قیمت مبلمان فضای باز، خرید صندلی پلاستیکی برای فضای باز کافی شاپ توصیه می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *